با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فیلم "ددپول و ولورین"، ستارگان اصلی آن اطلاعات بیشتری در مورد بازی خود ارائه کردند. یکی از جذاب‌ترین صحنه‌ها، سکانس موسیقی‌ای است که در نهایت از فیلم حذف شده است.

هیو جکمن در یک کنفرانس مطبوعاتی (از طریق Games Radar) به شوخی گفت که در ابتدا یک آهنگ و رقص کامل برای شخصیت ولورین - به صورت - در نظر گرفته شده بود. رایان رینولدز نیز جزئیاتی در مورد سکانس موسیقی واقعی به اشتراک گذاشت و گفت: "در یکی از آهنگ‌های قبلی فیلم، یک شماره رقص با جکمن برای آهنگ التون جان 'من حدس می‌زنم به همین دلیل آن را بلوز می‌نامند' وجود داشت." با این حال، رینولدز به جزئیات بیشتری در مورد زمینه این سکانس موسیقی نپرداخت.

افشای جزئیات جذاب از فیلم ددپول و ولورین: سکانس موسیقی حذف شده

رایان رینولدز معتقد است که "ددپول و ولورین" بهترین فیلمی است که تا به حال ساخته است. او اخیراً در مورد اتحاد مجدد با جکمن برای این فیلم صحبت کرده و گفته است که این دو مدت زیادی منتظر بودند تا یک فیلم تیمی بسازند و در فیلم لحظاتی وجود دارد که تشخیص آنها از شخصیت‌هایشان دشوار است. او گفت:

"من مدت‌ها منتظر بودم تا با هیو فیلمی بسازم و فکر می‌کنم او هم مدت زیادی منتظر بود تا چنین کاری را با من انجام دهد. بنابراین صحنه‌هایی وجود دارد که تشخیص وید در حال صحبت با لوگان و رایان در حال صحبت با هیو بسیار سخت است."

شیمی واقعی بین رینولدز و جکمن غیرقابل انکار است و طرفداران مشتاقانه منتظر دیدن این پویایی روی صفحه نمایش هستند. این فیلم اولین پروژه با درجه R در تاریخ MCU است و کوین فایج، رئیس مارول، اصرار دارد که نمی‌خواهد تغییر تونال بیش از حدی در فیلم ایجاد شود. او گفت: "این اولین فیلم ما با درجه R است، اما سومین فیلم ددپول با درجه R است و ما می‌خواهیم به آنچه رایان در این دو فیلم اخیر ساخته است، وفادار بمانیم و قصد نداریم آن را لغو کنیم."

در پوستر فیلم "ددپول و ولورین"، ولورین (با بازی هیو جکمن) به ددپول (با بازی رایان رینولدز) حمله می‌کند. پس از نمایش، رایان رینولدز به طرفداران شانگهای گفت که این فیلم شگفتی‌های بیشتری دارد. این فیلم، همراه با محتوای درجه R خود، همچنین شامل چند ضربه طنزآمیز به کوین فایج است. طنز خاص فیلم بخشی از جذابیت آن است و رئیس مارول به رونمایی بزرگ مردان ایکس در این بلاک‌باستر فاز پنجم اشاره کرده است. فیلم "ددپول و ولورین" به کارگردانی شاون لوی، همچنین اما کورین، متیو مک‌فایدن، جنیفر گارنر، مورنا باکارین، کاران سونی، استفان کاپیچیک و چندین بازیگر غافلگیرکننده دیگر را شامل می‌شود.

پیش‌بینی می‌شود فیلم "ددپول و ولورین" در اولین آخر هفته اکران خود در باکس آفیس داخلی بین 160 تا 165 میلیون دلار فروش داشته باشد. اگر این پیش‌بینی‌ها درست باشد، این فیلم با پردرآمدترین آخر هفته افتتاحیه در سال 2024 به نمایش درخواهد آمد و رکورد بهترین افتتاحیه برای یک فیلم با درجه R را نیز خواهد شکست. فیلم "ددپول" در سال 2016 با فروش 133.7 میلیون دلار در اولین آخر هفته، رکورددار بود.

فیلم "ددپول و ولورین" در تاریخ 26 جولای در سراسر جهان اکران خواهد شد.

گیمز ویژن

حالت صوتی جدید ChatGPT «هفته آینده» برای مشترکین پلاس عرضه خواهد شد.

فیلم ,ددپول ,ولورین ,رایان ,رینولدز ,درجه ,فیلم ددپول ,رایان رینولدز ,سکانس موسیقی ,میلیون دلار ,وجود دارد
مشخصات